Nábytok Košice

Predajňa nábytku Košice

Všetky naše kolekcie nábytku si môžete pohodlne pozrieť a vyskúšať na predajnom mieste v Košiciach, kde vám ochotne poradíme, vysvetlíme a ukážeme nábytok ktorý hľadáte.   Nachádzame sa na križovatke VSS a sme dobre viditeľný z hlavnej cesty.  Urobte si výlet d Košíc a my Vám ukážeme, aké krásne a príjemne je bývanie v dome ktorý je zariadený nábytok z čistého dreva

Adresa predajňe: Južna trieda 82, Košice ( odkaz na mapu ) E-SHOP S NÁBYTKOM

Otváracie hodiny : Pondelok - Piatok : od 08:00 do 17:00, Sobota: od 09:00 do 12:00, Nedeľa: zatvorené


Nábytok Košice Nábytok z masívu , Košice Nábytok z dreva Košice 

Predajňa nábytku v Košiciach ponúka prvotriednu kvalitu, eleganciu a luxus. Už pri samotnom vstupe do predajne váš očarí pravá vôňa kvalitného dreva. Hovorí sa, že radšej raz vidieť ako stokrát počuť, no tu sa svojho nábytku môžete aj dotknúť. Na vlastnej koži si môžete vyskúšať pohodlie a kvalitu, ktoré masívne drevo ponúka. Vďaka širokému sortimentu nábytku, ktorý v predajni nájdete, dokážete jednoducho a luxusne zariadiť svoj domov. Na ploche predajne nábytku v Košiciach sa môžete inšpirovať vkusnými nápadmi ako si zariadiť svoj interiér. Ponúkame vysoko kvalitný nábytok, ktorý je štýlový, nadčasový a dizajnovo rôznorodý. Neváhajte a príďte sa pozrieť na kvalitný nábytok, premerajte si nielen pohľadom skrine, či komódy a odskúšajte kvalitu a pevnosť masívnej postele.  

Postele Košice Drevený nábytok košice

Predaj nábytku z čistého dreva. Naša výstavná plocha sa nachádza na Južnej triede 82 v Košiciach na križovatke VSS. Firma nábytok Mirek Košice ponúka širokú škálu interiérového a záhradného nábytku.   
Moderný nábytok košice Sedačky košice

Stoličky košice Moderné sedačky košice

Nový Showroom MIREK dokončenie 2022 - otvorenie budeme avizovať 

Nova predajna nábytku v košiciach - nábytok Mirek Nova predajna nábytku v košiciach - nábytok Mirek