Výroba nábytku z masívu

Výroba nábytku z masívu

Nábytok Mirek je Slovenská firma, ktorá na Slovenskom a medzinárodnom trhu pôsobí viac ako 20 rokov. V začiatkoch, keď sme boli firma regionálneho významu ,všetky naše výrobky boli vyrobené u nás a na Slovensku. V dnešnej dobe globalizácie nie je možné sa izolovať a nespolupracovať aj z inými výrobcami v zahraničí. Z dôvodu dosahovania konkurencie schopnej ceny, zvyšovania kvality, zlepšovania dizajnu ,tak isto ,niektoré naše nábytky alebo komponenty nábytkov pre nás vyrábajú firmy, aj v iných štátoch Európy, ako Poľsko Česko, Lotyšsko....Je v našom záujme zastupovať záujem zákazníka aby výsledný produkt bol kvalitný, dizajnovo lákavý, funkčný a v neposlednom rade aj cenovo dostupný. K tomu všetkému je nutná medzinárodná spolupráca a kooperácia.

Náš zákazník očakáva solídny, kvalitný a elegantný nábytok s nadčasovým dizajnom a dokonalým tvarom.  Máme bohaté skúsenosti s výrobou nábytku do jedálne, spálne obývačky ale aj záhrady.  Neustále investujeme do najmodernejšej technológie a zlepšujem výrobný proces. Dlhoročná tradícia vo výrobe je pre nás záväzkom aby náš klient dostal kvalitný nábytok ktorý mu bude slúžiť dlhé roky bez straty kvality. Materiál obrábame na najmodernejších nábytkárskych CNC strojoch, ktoré sú riadené počítačmi. Výrobný proces začína porezom materiálu na CNC nárezovej píle, ktorá zabezpečuje dokonalý porez a a perfektnú presnost jednotlivých dielcov.

Výroba nábytku Skriňa výroba Výroba nábytku z masívu 

Pri výrobe nábytku kladieme dôraz na výber materiálu, osobne vyberáme drevo v lesoch v okolí Jasova a Medzeva, a kontrolujeme aj celý výrobný proces, ktorý musí spĺňať kvalitatívne podmienky európskeho štandardu . Hrúbka materiálov našich výrobkov je vždy minimálne o 15 % väčšia ako hrúbka materiálov u konkurencia, čo zabezpečuje zvýšenú stabilitu a pevnosť konštrukcie nábytku aj po rokoch užívania. 

 

Sušenie dreva patrí k základným technologickým operáciám spracovania drevnej hmoty. Uvedená technologická operácia je značne komplikovaný hydrotermický proces ktorý je základom toho aby materiál rokmi nepracoval, nepraskal a bol solidný. Sušenie reziva vykonávame v teplovzdušných komorových sušiarňach podľa sušiacich režimov ON 49 0651, GOST, či režimov sušenia používaných fy: Hildebrandt GmbH, Incomac S.R.L., Vzduchotechnika a.s., Mühlböck GmbH je bežne realizované pri teplotách t = 60  ÷ 80 ° C

 

Výroba dubového nábytku z masívu

Dubový nábytok - výroba  Jedálenské stoly výroba  Výroba nábytku z masívu

Výroba dubového nábytok z čistého dreva je ošetrená najmodernejším výrobným procesom v Európe, nábytok je expedovaný prevažné do FrancúzskaNemecka, vysoká kvalita je samozrejmosťou . Niekoľkonásobná kontrola výrobku zaručuje, dokonalý nábytok do vášho interiéru.   

Výroba nábytku z masívu  Balenie nábytku  Sklad nábytku

(Všetky fotografie sú autorsky chránené a nie je dovolené ich žiadnym spôsobom rozmnožovať, kopírovať a inak využívať bez súhlasu autora © 1.9.2014  Ing. Mirek )